Втомились чекати: Мешканці Гандеровиць на Мукачівщині власноруч роблять собі дорогу (ФОТО, ВІДЕО)

Втомились чекати: Мешканці Гандеровиць на Мукачівщині власноруч роблять собі дорогу (ФОТО, ВІДЕО)

Цю дорогу до села не робили більше 30 років, а тепер її й дорогою назвати не можна.

Мешканцям села Гандеровиця, що на Мукачівщині урвався терпець, дощі, які рясно йдуть останні тижні вкрай розмили дорогу. Сюди відмовлялись їхати як маршрутки так і "швидка допомога". Об этом сообщает atssssss.in.ua со ссылкой на СМИ.

Голова села Станово Іван Йовбак, до сільської ради якого підпорядкована Гендеровиця, розповів Mukachevo.net, що цю дорогу не робили більше 30 років. Близько 2 років тому ями вже засипали, але дощі зробили свою справу.

Днями мешканці села, в якому нараховується близько 190 людей, вирішили власноруч зробити собі дорогу. Вони разом зібрали гроші, закупили матеріали та власноруч почали ремонт дороги.

— Коштів у сільської ради немає на дорогу, не знаю хто би то зробив, якщо не самі люди, — наголосив сільський голова.

Ініціатор робіт місцевий мешканець Василь Барчій, він розповів Mukachevo.net, що люди, які мають можливість, а впершу чергу ті, які мають автівки, здали по 100 і більше гривень.

Таким чином вони закупили мелений асфальт та засипали ями на дорозі, близько 1 кілометра.

Пан Василь каже, якщо мешканці погодяться, таким чином можна зробити дороги і в самому селі. На жаль, мова про більш серйозний ремонт дороги не йде, адже на нього потрібно набагато більші кошти.

Нагадаємо, ще у 2016 році мешканці села Велика Добронь самотужки заасфальтували практично всі дороги у селі. Тоді, ремонт їм обійшовся утрічі дешевше ніж робила на той час держава.

Зауважимо, що через рік Mukachevo.net навідалось у село аби побачити стан доріг. Як виявилось, через якісну роботу та матеріали, дороги не зазнали ніякого ушкодження.

Mukachevo.net

Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/503809”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя